Custermized Fiber Optic Termination Box

Mubo nga paghulagway:

Ang Fiber Optic DIN Rail Mounted Terminal Box usa ka espesyal nga disenyo sa kahon nga metal nga ibutang sa din rail.Ang din rail fiber termination box midawat sa usa ka modular panel nga naghimo niini nga sulundon alang sa mas gamay nga fiber count nga mga aplikasyon nga hangtod sa 24 ka mga lanot, ug uban ang lain-laing adapter plate (sama sa ST Simplex Adapter Plate, LC Simplex Adapter plate, LC Duplex Adapter Plate, SC Simplex Adapter Plate , SC Duplex Adapter Plate, FC Simplex Adapter Plate. Gisuportahan ang OEM Service. ).Kini nga compact enclosure nagpaposible sa pagdirekta sa mga pagtapos o fusion splices sa mas gagmay nga mga lugar nga giprotektahan.

Ang DIN Rail Fiber optic terminal box anaa alang sa pag-apod-apod ug koneksyon sa terminal alang sa nagkalain-laing matang sa optical fiber system, ilabi na nga angay alang sa mini-network terminal distribution, diin ang mga optical cable, patch cores o pigtails konektado.Ang tanan nga mga kahon sa Din Rail mahimong hingpit nga mapuno.


Detalye sa Produkto

Mga Tag sa Produkto

Mga bahin

Cold rolled steel plate, electrostatic spray paint.

Anaa alang sa 4, 6, 8, 12, 16, 24 nga mga cores.

Mahimong i-install ang SC FC ST LC ug uban pang tipo nga adapter.

Igo nga radius sa curvature.

Makatarunganon nga pagdesinyo, maayo nga panalipod alang sa pigtail.

Sayon sa pag-instalar ug pagmentinar.

Pag-configure sa mga awtomatikong braking device.

Dust proof type nga istruktura, flexible nga pag-instalar, dali nga ablihan ug isira.

din rail fiber patch panel Nahiusa sa mga gimbuhaton sa optical fiber splicing, winding, storage, distribution, etc.

Dawata ang customized Service.sama sa print logo,kolor, porma customized.

Kahon sa Pagtapos sa Fiber02

Mga aplikasyon

Angayan alang sa Pigtail, ribbon ug bunch cable connect distribution.

Gigamit alang sa Din-rail, mga aplikasyon nga gitaod sa dingding.

Gigamit sa FTTH, Telecommunications, CATV etc.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Kahon sa Pagtapos sa Fiber06

Parameter

Mga produkto

din railOptical Termination Box

Type sa Konektor

LC SC FC ST

Mga core

4 Fiber ngadto sa 24 Fibers

Uri sa kable

SM MM OM3 OM4

Materyal nga

Cold rolled steel

Kolor

PUTI

Pakete

Kahon sa karton

Mga Keyword sa Produkto

GPON system fiber optic DIN Rail Terminal Box

Fiber Termination Box07







  • Kaniadto:
  • Sunod:

  • Mga kategoriya sa produkto